Toyota Yaris
Dzinējs: 1.5 Hybrid
Degvielas tips: Benzīns
Komplektācija: Active Plus
Transmisija: Automātiskā
Virsbūve: Hečbeks
Virsbūves krāsa: Zaļa
Izlaiduma gads: 2021
Nobraukums km: 62984
Cena EUR, ieskaitot PVN: 17500
Akcijas cena EUR, ieskaitot PVN: 17000
Klienta ieguvums EUR, ieskaitot PVN: 500
Dzinēja jauda kW (Zs), hibrīdiem tiek norādīta sistēmas kopējā jauda: 116
Salona apdare: Audums
Aprīkojuma būtiskākās pozīcijas:

- LED priekšējie lukturi - Smart Entry & Start sistēma - Elektriskais stūres pastiprinātājs - Inteliģentā adaptīvā kruīza kontrole (iACC) - Automātiskais gaisa kondicionētājs - Lietus sensors - USB pieslēgvieta - Bluetooth savienojums brīvroku tālrunim un mūzikas straumēšanai - Mobilā integrācija (Apple CarPlay & Android Auto) - Atpakaļskata kamera - Apsildāmi priekšējie sēdekļi - Automobiļa stabilitātes kontrole (VSC) un vilces kontrole (TRC) - Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kāpumā (HAC) - Sadursmes novēršanas sistēma (PCS) ar gājēju un velosipēdistu noteikšanas funkciju - Brīdinājums par izbraukšanu no joslas (LDA) - Joslas marķējuma nolasīšanas palīgsistēma (LTA) - Automātiska tālo gaismu funkcija (AHB) - Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma (RSA) - Sadursmju novēršana krustojumos (ICM) - Avārijas stūrēšanas palīgsistēma

Māris
Grīnfelds
27 047 087
67 358 009

Visas cenas norādītas Eiro (EUR) ar iekļautu 21% PVN un var tikt mainītas bez brīdinājuma, kā arī piedāvājumā iekļautās automašīnas var būt pārdotas pirms informācijas atjaunošanas. Ar (*) apzīmētas automašīnas, kurām piemērota īpašā PVN likme – 0%! Īpašās cenas spēkā no 01.04.2024. līdz 30.04.2024. vai kamēr piedāvātās automašīnas ir noliktavā.

Norādītie tehniskie dati un norādītais nobraukums ir indikatīvi un var atšķirties uz automašīnas apskates vai iegādes brīdi.