Toyota Corolla
Dzinējs: 1.8 Hybrid
Degvielas tips: Benzīns
Komplektācija: Active Plus
Transmisija: Automātiskā
Virsbūve: Hečbeks
Virsbūves krāsa: Balta
Izlaiduma gads: 2022
Nobraukums km: 29063
Cena EUR, ieskaitot PVN: 21900
Akcijas cena EUR, ieskaitot PVN: 21700
Klienta ieguvums EUR, ieskaitot PVN: 200
Dzinēja jauda kW (Zs), hibrīdiem tiek norādīta sistēmas kopējā jauda: 90 kW/122 zs
Salona apdare: Audums
Valsts reģistrācijas numurs: NH6339
Aprīkojuma būtiskākās pozīcijas:

Toyota Corolla, Komplektācija - Active Plus 1.8 hibrīddzinējs (90kw/122zs), automātiskā ātrumkārba. Toyota Approved garantija 2 gadi no iegādes brīža. Toyota Relax pagarinātā garantija līdz 2032. gadam vai 185 000 km. Aprīkojums: - LED dienas gaitas lukturi - Divu staru LED priekšējie lukturi - Atpakaļskata kamera - Tonētie stikli - Apgaismojums (durvju apdarei, viduskonsoles paliktnim un pudeļu turētājam) - Apsildāmi priekšējie sēdekļi - Apsildāma stūre - Divu zonu automātiskais gaisa kondicionētājs - Elektriski darbināmi logi priekšā un aizmugurē - Smart Entry & Push Start sistēma - Lietus sensors - Elektroniskā stāvbremze - Bezvadu mobilā tālruņa lādētājs - Sānu spoguļi: elektriski regulējami, apsildāmi un nolokāmi - Mobilā integrācija (Apple CarPlay & Android Auto) - MyT pieslēgtie pakalpojumi - USB pieslēgvieta - Bluetooth brīvroku sistēma - Bremžu pretbloķēšanās sistēma (ABS) ar elektronisko bremzēšanas spēka sadali (EBD) un bremzēšanas palīgsistēmu (BA) - Automobiļa stabilitātes kontrole (VSC) - Vilces kontrole (TRC) - Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kāpumā (HAC) - Imobilaizers - Sadursmes novēršanas sistēma ar gājēju noteikšanu diennakts gaišajā un tumšajā laikā un velosipēdistu un motociklu noteikšanu diennakts gaišajā laikā - Sadursmes novēršanas sistēmas avārijas stūrēšanas palīgsistēma (diennakts gaišajā laikā) - Sadursmes novēršanas sistēmas pretimbraucoša automobiļa un motocikla noteikšanas funkcija (diennakts gaišajā laikā) - Inteliģentā adaptīvā kruīza kontrole (iACC) - Brīdinājums par izbraukšanu no joslas (LDA) ar stūres koriģēšanas funkciju - Joslas izsekošanas palīgsistēma (LTA) - Automātisko tālo gaismu funkcija (AHB) - Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma (RSA) - Toyota Safety Sense bezvadu atjauninājumi - Avārijas apstāšanās palīgsistēma

Māris
Grīnfelds
27 047 087
67 358 009

Visas cenas norādītas Eiro (EUR) ar iekļautu 21% PVN un var tikt mainītas bez brīdinājuma, kā arī piedāvājumā iekļautās automašīnas var būt pārdotas pirms informācijas atjaunošanas. Ar (*) apzīmētas automašīnas, kurām piemērota īpašā PVN likme – 0%! Īpašās cenas spēkā no 01.07.2024. līdz 31.07.2024. vai kamēr piedāvātās automašīnas ir noliktavā.

Norādītie tehniskie dati un norādītais nobraukums ir indikatīvi un var atšķirties uz automašīnas apskates vai iegādes brīdi.