Toyota Corolla
Dzinējs: 1.2 L Benzīns
Degvielas tips: Benzīns
Komplektācija: Active
Transmisija: Automātiskā
Virsbūve: Hečbeks
Virsbūves krāsa: Pelēka
Izlaiduma gads: 2022
Nobraukums km: 46576
Cena EUR, ieskaitot PVN: 18900
Akcijas cena EUR, ieskaitot PVN: 18500
Klienta ieguvums EUR, ieskaitot PVN: 400
Dzinēja jauda kW (Zs), hibrīdiem tiek norādīta sistēmas kopējā jauda: 85
Salona apdare: Audums
Aprīkojuma būtiskākās pozīcijas:

- LED dienas gaitas lukturi - LED priekšējie miglas lukturi - Apsildāmi priekšējie sēdekļi - Divu zonu automātiskais gaisa kondicionētājs - Centrālā atslēga ar pulti - Elektriski darbināmi logi priekšā un aizmugurē - Elektroniskā stāvbremze - Regulējams ātruma ierobežotājs (ASL) - Apsildāma stūre - Mobilā integrācija (Apple CarPlay & Android Auto) - USB pieslēgvieta - Bluetooth brīvroku sistēma - 12, 3" krāsainais TFT daudzfunkcionālais ekrāns - Atpakaļskata kamera - Bremžu pretbloķēšanās sistēma (ABS) - Automobiļa stabilitātes kontrole (VSC) - Vilces kontrole (TRC) - Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kāpumā (HAC) - Imobilaizers - Sadursmes novēršanas sistēma - Inteliģentā adaptīvā kruīza kontrole (iACC) - Brīdinājums par izbraukšanu no joslas (LDA) ar stūres koriģēšanas funkciju - Joslas izsekošanas palīgsistēma (LTA) - Automātisko tālo gaismu funkcija (AHB) - Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma (RSA) - Avārijas apstāšanās palīgsistēma

Māris
Grīnfelds
27 047 087
67 358 009

Visas cenas norādītas Eiro (EUR) ar iekļautu 21% PVN un var tikt mainītas bez brīdinājuma, kā arī piedāvājumā iekļautās automašīnas var būt pārdotas pirms informācijas atjaunošanas. Ar (*) apzīmētas automašīnas, kurām piemērota īpašā PVN likme – 0%! Īpašās cenas spēkā no 01.04.2024. līdz 30.04.2024. vai kamēr piedāvātās automašīnas ir noliktavā.

Norādītie tehniskie dati un norādītais nobraukums ir indikatīvi un var atšķirties uz automašīnas apskates vai iegādes brīdi.