Toyota Corolla
Dzinējs: 1.8 Hybrid
Degvielas tips: Benzīns
Komplektācija: Active
Transmisija: Automātiskā
Virsbūve: Sedans
Virsbūves krāsa: Balta
Izlaiduma gads: 2019
Nobraukums km: 38528
Cena EUR, ieskaitot PVN: 19500
Akcijas cena EUR, ieskaitot PVN: 19000
Klienta ieguvums EUR, ieskaitot PVN: 500
Dzinēja jauda kW (Zs), hibrīdiem tiek norādīta sistēmas kopējā jauda: 90 kW/122 zs
Salona apdare: Audums
Aprīkojuma būtiskākās pozīcijas:

Aprīkojums: - LED dienas gaitas lukturi - LED paraboliskie priekšējie lukturi - Apsildāmi priekšējie sēdekļi - Divu zonu automātiskais gaisa kondicionētājs - Vējstikla logu tīrītāju apsilde - Apsildāma stūre - Mobilā integrācija (Apple CarPlay & Android Auto) - USB pieslēgvieta - Bluetooth brīvroku sistēma - Atpakaļskata kamera - Automobiļa stabilitātes kontrole (VSC) - Vilces kontrole (TRC) - Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kāpumā (HAC) - Sadursmes novēršanas sistēma (PCS) ar gājēju un velosipēdistu noteikšanas funkciju - Inteliģentā adaptīvā kruīza kontrole (iACC) - Brīdinājums par izbraukšanu no joslas (LDA) - Joslas izsekošanas palīgsistēma (LTA) - Automātisko tālo gaismu funkcija (AHB) - Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma (RSA)

Māris
Grīnfelds
27 047 087
67 358 009

Visas cenas norādītas Eiro (EUR) ar iekļautu 21% PVN un var tikt mainītas bez brīdinājuma, kā arī piedāvājumā iekļautās automašīnas var būt pārdotas pirms informācijas atjaunošanas. Ar (*) apzīmētas automašīnas, kurām piemērota īpašā PVN likme – 0%! Īpašās cenas spēkā no 01.07.2024. līdz 31.07.2024. vai kamēr piedāvātās automašīnas ir noliktavā.

Norādītie tehniskie dati un norādītais nobraukums ir indikatīvi un var atšķirties uz automašīnas apskates vai iegādes brīdi.