Audi A5
Dzinējs: 3.0
Degvielas tips: Dīzeļdegviela
Komplektācija: S-line
Transmisija: Automātiskā
Virsbūve: Kupeja
Virsbūves krāsa: Balta
Izlaiduma gads: 2017
Nobraukums km: 172191
Cena EUR, ieskaitot PVN: 24500
Akcijas cena EUR, ieskaitot PVN: 24000
Klienta ieguvums EUR, ieskaitot PVN: 500
Dzinēja jauda kW (Zs), hibrīdiem tiek norādīta sistēmas kopējā jauda: 218
Salona apdare: Audums
Aprīkojuma būtiskākās pozīcijas:

- S-line - Quattro - Uz vējstikla projicējams displejs (Head UP) - Atpakaļskata videokamera - Bluetooth brīvroku sistēma ar balss atpazīšanu (Audi Phone Box) - Braukšanas palīgsistēma: pasažieru aizsardzības sistēma (Audi pre sense basic) - Braukšanas palīgsistēma: ceļa zīmju atpazīšana - Lietus sensors - Priekšējie sēdekļi elektriski regulējami - Priekšējie sēdekļi apsildāmi - Automātiski aizverams bagāžas nodalījuma vāks - Balstiekārtas vadības programmas: ESP - Borta dators - Iedarbināšanas/apturē šanas sistēma - Klimata kontrole - Kruīza kontrole - LED starmeši - Navigācijas ierīce ar kartes skatu: MMI Plus - Parkošanās sensors: APS ( Priekšā, Aizmugurē ) - Piekabes āķis

Māris
Grīnfelds
27 047 087
67 358 009

Visas cenas norādītas Eiro (EUR) ar iekļautu 21% PVN un var tikt mainītas bez brīdinājuma, kā arī piedāvājumā iekļautās automašīnas var būt pārdotas pirms informācijas atjaunošanas. Ar (*) apzīmētas automašīnas, kurām piemērota īpašā PVN likme – 0%! Īpašās cenas spēkā no 01.04.2024. līdz 30.04.2024. vai kamēr piedāvātās automašīnas ir noliktavā.

Norādītie tehniskie dati un norādītais nobraukums ir indikatīvi un var atšķirties uz automašīnas apskates vai iegādes brīdi.